HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Görkem İnşaat Kurumsal

Görkem İnşaat Endüstriyel Ürünler Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., Eskişehir’de hayata geçirdiği lüks konut projeleri ile faaliyet gösterdiği bölgede inşaat sektörünün önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir.

2002 yılında kurulan Görkem İnşaat, uzun yılların verdiği mühendislik tecrübesi, farklı tasarım anlayışı ve bakış açısı ile güvenli, modern, estetik, kullanışlı ve kaliteli yaşam alanları inşa etmektedir.

Görkem İnşaat, şehrin gelişen yüzü olan Batıkent ve Aşağı Söğütönü bölgesinde toplam 75.000 m2  inşaatı tamamlamıştır. Batıkent ve Söğütönü bölgesinde faaliyet göstermekte olan Görkem İnşaat, gerek bitirdiği projelerle; gerek devam eden projeleriyle gerekse de başlamak üzere olduğu projelerle bölgenin mimari dokusunu modern yapıları ile güzelleştirmeye devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Uzun yılların verdiği mühendislik tecrübesi ile inşa ettiği binalarda farkını ortaya koyarak, kalite ve estetik anlayışıyla İnşaat sektörüne yeni bir boyut kazandırmak.

MİSYONUMUZ

Görkem İnşaat Olarak

Yüksek standartta, yerleşim merkezlerinin modernleşen yüzünü temsil eden, kaliteli, güvenli ve doğaya saygılı yaşam alanları ile müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayan projeleri hayata geçirmek, insanların mutlu ve sağlıklı yaşamasını sağlamak.